CNN TURK

Ahmet Can ile Teknoloji Her Yerde, tarlalara, bahçelere gitti ve tarım teknolojilerini keşfetti. Hextech Green Kurucu Ortaklarından Bilge Akgün "Teknoloji Her Yerde" programına konuk oldu ve akıllı tarım makinelerinin teknolojik yönleri ve inovatif yönlerinden bahsetti.

NTV Haber

Kimyasal kalıntı taşımayan gıdaları, çevre kirliliği yaratmadan üreten bir teknoloji geliştiren ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ARI Teknokent'te faaliyetlerini sürdüren Ziraat Mühendisi Bilge Akgün, mühendis çocuklarıyla beraber kurduğu Hextech Green şirketinde, sağlıklı fide

Daily Sabah

The Smart Agriculture Machine that Akgün has developed offers solutions for cultivation with minimum water and fertilizer. With the machines, fruits and vegetables are grown without using any pesticides or chemical fertilizer.The machine saves 98 percent water.

Haber Global Canlı Yayın

Hextech Green Kurucu ortağı Bilge Akgün Haber Global Tv ye yeni AR-GE merkezinde, Akıllı Fide Makinesinin detaylarını anlattı.

Yeni Şafak

‘Hextech Green’ isimli bitki yetiştiren ‘akıllı tarım makineleri üreticiye para, tüketiciye sağlık kazandıracak. Ürünü geliştiren Girişimci Bilge Akgün, Türkiye’de her yıl 16 milyar adet sebze fidesine ihtiyaç varken yalnızca 4 milyar adet fide üretilebildiğine işaret etti.

Haber Blok

Bitki yetiştiren akıllı tarım makinelerimiz ile Sıfır riskle, Sıfır hatayla, Hızlı ve Ucuz, Daha az suyla, Zirai İlaç ve Kimyasal gübre kullanmadan, Yer değiştirmeden, Tam otomatik şekilde ,Uzaktan izlenerek ,Data kayıtları yapılarak fideler yetiştirilmektedir.

BİG BANG 2018

Hextech Green: Sebze yetiştiriciliğine yeni bir devir başlatacak, üreticilerin afetlerden etkilenmeden doğal fideler yetiştirebileceği, tüketicilerin mutfaklarında kendi doğal sebzelerini yetiştirebileceği tarım makinesi üretimi yapıyor.

HABER GLOBAL

Girişimcilerin programı İşte Girişim’in konuğu Hextech Green Kurucu Ortağı Bilge Akgün oldu. Akgün 10 günde ilaçsız, kimyasal gübresiz, %98 daha az suyla bitki ve fide yetiştiren akıllı tarım makinelerini Haber Global Ekonomi Müdürü

TEB Kobi TV

Tarımın geleceği, kadın bir ziraat mühendisi sayesinde yeşeriyor. Sebze yetiştiriciliğinde yeni bir devir başlatmayı hedefleyen Bilge Akgün, geliştirdikleri Hextech Green adlı akıllı tarım teknolojisi ile fark yaratıyor.

BASINDA BİZ

HTG MINI, evinizde sağlıklı gıdalar yemenin mutluluğudur.

HextechGreen Cem Seymen'in konuğuydu.

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Cem Seymen’in hazırlayıp sunduğu A’dan Z’ye programına İTÜ Çekirdek girişimcilerimizden Hextech Green konuk oldu. Hextech Green’in kurucu ortağı Bilge Akgün üreticilerin afetlerden etkilenmeden doğal fideler üretebileceği ev tipi tarım makinelerini tanıttı.

Tekyaz İlham Verenler Serisinde Hextech Green

Başarı hikayemizi TEKYAZ'a anlatıyoruz.

TRT Haber

2500'ün üzerinde Ar-Ge projesine imza atan İTÜ ARI Teknokent, başarılı girişimleriyle TRT Haber'in konuğu oldu.

TV' de Biz

Girişimcilerin programı İşte Girişim’in konuğu Hextech Green Kurucu Ortağı Bilge Akgün oldu. Akgün 10 günde ilaçsız, kimyasal gübresiz, %98 daha az suyla bitki ve fide yetiştiren akıllı tarım makinelerini Haber Global Ekonomi Müdürü Murat Üzel’e anlattı.

TV' de Biz

İTÜ Çekirdek ' in düzenlemiş olduğu BİG BANG 2018 de Hextech Green CNN TURK'e röportaj verdi.

Big Bang 2018 Hextech Green Sunum

İTÜ Çekirdek'in her yıl düzenlemiş olduğu Big Bang Start Up Challenge bünyesinde Hextech Green sunumunu yaptı.